​LVV: Projekti i NPB-së në Lakrishte korruptiv e antiligjor | プロ野球NPB動画速報​LVV: Projekti i NPB-së në Lakrishte korruptiv e antiligjor

NPB1:名無しさん@お腹いっぱい2022.07.23(Sat)

​LVV: Projekti i NPB-së në Lakrishte korruptiv e antiligjorって動画が話題らしいぞ

2:名無しさん@お腹いっぱい2022.07.23(Sat)

This movie

3:名無しさん@お腹いっぱい2022.07.23(Sat)

KosovaPress死亡フラグか・・・?

4:名無しさん@お腹いっぱい2022.07.23(Sat)

NPBで​LVV: Projekti i NPB-së në Lakrishte korruptiv e antiligjor出てくると思わなかったわ

5:名無しさん@お腹いっぱい2022.07.23(Sat)

おつおつ

6:名無しさん@お腹いっぱい2022.07.23(Sat)

なんでこんなに伸びてんの?
再生回数:28
高評価:1
低評価:
投稿日:07/22 10:43

ちな07/22 10:43時点での情報ねwww

7:名無しさん@お腹いっぱい2022.07.23(Sat)

This is description

#KosovaPress #KosovaPressLive

Lëvizja Vetëvendosje ka përshëndetur aksionin e organeve të rendit për të hetuar ne lidhje me projektin e ndërtimit në lagjen Lakrishtë nga Ndërmarrja Publike Banesore (NPB), duke këmbëngulur se projekti është korruptiv dhe antiligjor.

https://kosovapress.com/
Facebook: https://www.facebook.com/kosovapress/
YouTube: https://www.youtube.com/user/KosovaPressOfficial
Twitter: https://twitter.com/@kosovapressi
Instagram: https://www.instagram.com/kosovapressofficial

8:名無しさん@お腹いっぱい2022.07.23(Sat)

>>7 おつおつ

9:名無しさん@お腹いっぱい2022.07.23(Sat)

>>7 ありがとう

10:名無しさん@お腹いっぱい2022.07.23(Sat)

>>7 おつかれ。いつもありがと

コメント

  1. こいつの将来が心配

  2. You’re a genius! iphone 11 pro ringtone

  3. It’s a shame you don’t have a donate button! I’d definitely donate to this fantastic blog! I suppose for now i’ll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to new updates and will talk about this blog with my Facebook group. Chat soon!

  4. Awsome blog! I am loving it!! Will be back later to read some more. I am taking your feeds also.

  5. I got good info from your blog

  6. You are a very capable individual!

タイトルとURLをコピーしました